Bursa Medi Tıp Medikal - Bursa Medikal Dünyasının Samimi ve Gülen Yüzü - Hakkımızda

 

Medi-Tıp Medikal Tic.Ltd.Şti. olarak kurulan firmamız, Medikal malzeme ve tıbbi sarf malzemeleri satışına 2003 yılında kaliteyi prensib edinmiş çeşitli medikal ürünlerin bayiliğini alarak başlamıştır.

 

İhtisaslaştığı ürün alanı olan tıbbi malzemeler, hastane donanımları ve çeşitli medikal malzeme satışlarına da devam eden firmamız, hizmette dürüstlük, süreklilik, kamu menfaatlerini korumak ve insan haklarına saygılı olmayı temel ilke edinmiştir.

 

Medi-Tıp Medikal; hızla gelişen sağlık sektöründe, 'Uzun vadeli, kalıcı, müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen' bir anlayışla alanında lider olmayı hedefleyen bir misyona sahiptir.

 

Firmamız satın alma, pazarlama, satış sonrası hizmetler ve lojistik destek alanlarında organize olmuş kadrosu ile Sektörün tüm alanlarında, kamu ve özel sağlık kuruluşlarının artan hizmet beklentilerinin iyileştirilmesi ve mükemmelleştirilmesi için zemin hazırlamakta ve bireysel müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına sağlık sektöründe yıllardır adını duyurmuş bir kurum olarak faaliyet göstermeyi temel vazife saymaktadır.

 

Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON'muz;

Müşteri odaklı medikal malzeme ihtiyacında çözüm ortağı olarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

 

Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON'umuz; 

Medikal sektörde müşterilerimizi sağlıklı bir geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.    

                                        

Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir;                                                                                             

Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.                                         

 

Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.